Pokud nepodepíšete novou smlouvu, budete mít menší odměny za odevzdaný vytříděný odpad. Tak s "rebelujícími" obcemi, které nevýhodnou smlouvu odmítly podepsat, jedná společnost EKO-KOM. S tímto postupem se nehodlá smířit zastupitelstvo obce Němčovice. Rozhodlo, že podá žádost o zahájení řízení ve věci podezření na zneužití dominantního (resp. monopolního) postavení spol. EKO-KOM a.s. dle zákona o ochraně hospodářské soutěže k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.
Podle našeho názoru...
Obec Němčovice podala podnět k ÚOHS kvůli monopolu společnosti EKO-KOM
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/obec-nemcovice-podala-podnet-k-uohs-kvuli-monopolu-spolecnosti-eko-kom/
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady