Nárůst emisí oxidu uhličitého (CO2) se loni v celosvětovém úhrnu zastavil, informovala Mezinárodní energetická agentura (IEA). Poprvé přinejmenším po 40 letech se stalo, že jejich množství stagnovalo v době globálního hospodářského růstu, uvedla mezivládní organizace.
Globální emise oxidu uhličitého loni po dlouhé době nerostly
16. března 2015 11:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/globalni-emise-co2-loni-po-dlouhe-dobe-nerostly
Zdroj: Ekolist.cz