V České republice má společný podnik záměr modernizovat energetiku v ArcelorMittal Ostrava z hlediska ekologizace a nových technologií. Společný podnik by měl přinést know-how přední energetické společnosti a společné finanční prostředky na nezbytné investice v oblasti ekologizace a výstavby nových technologií jako např. výstavbu fluidního kotle K14. Vedení společného podniku "posvětil" i Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, i když propojení firem nepodléhalo jeho posouzení. Více...
HN: ArcelorMittal a polský Tauron budou společně vyrábět elektřinu a teplo v Česku
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/hn-arcelormittal-a-polsky-tauron-budou-spolecne-vyrabet-elektrinu-a-teplo-v-cesku/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie