Rozhodnutí o prolomení limitů těžby bude mimo jiné záviset i na tom, zda se ukáže, jestli se těžba za limity vyplatí. Ministerstvo průmyslu a obchodu si proto v těchto dnech nechává zpracovávat nezávislou studii. Novinářům to po dnešní návštěvě Horního Jiřetína na Mostecku řekl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. "Chceme si udělat nezávislý názor na to, zda těžba bude v případě prolomení limitů rentabilní," uvedl ministr, který zopakoval, že je pro variantu, která by znamenala i částečné...
Nezávislá studie ukáže, zda se těžba za limity vyplatí
Zdroj: Tretiruka.cz - energie