České domácnosti zaplatí letos za vytápění v zimních měsících méně, než je běžné. Hlavním důvodem je teplotně nadprůměrná zima. Podle odborníků mohli lidé za toto období ušetřit až 4 000 Kč. Díky nižší spotřebě roste také pravděpodobnost, že dodavatelé budou zákazníkům vracet přeplatky. Někteří je dokonce nově zasílají přímo na bankovní účet.
Náklady na vytápění pomocí elektřiny a plynu byly letos díky teplejší zimě znovu nižší, než s čím běžně počítají čeští dodavatelé....
Účet za mírnou zimu: za energie zaplatíme až o 4 000 Kč méně
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/ucet-za-mirnou-zimu-za-energie-zaplatime-az-o-4-000-kc-mene/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie