Majitelé budov užívaných orgány státní správy s celkovou energeticky vztažnou plochou větší než 1 500 m2 jsou povinni zaregistrovat tyto budovy do Systému monitoringu spotřeby energie.
V průběhu dubna 2015 proběhne druhá etapa sběru dat, v níž budou vyzvány subjekty, jejichž budovu (celou nebo jen zčásti) užíval k 1. 1. 2015 některý z orgánů státní správy. Povinnost stanovuje § 7 odst. 4 písm. e) zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, v platném znění.
Prvním krokem ke splnění této...
Monitoring spotřeby energie v budovách orgánů státní správy
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/monitoring-spotreby-energie-v-budovach-organu-statni-spravy/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie