Indičtí policisté dnes v divoké přestřelce zabili 20 předpokládaných pašeráků červeného santalového dřeva. Podle agentury Reuters policejní tým pátral po asi 200 podezřelých, kteří v noci ilegálně káceli stromy v jižním státě Ándhrapradéš, a pašeráci na policisty zahájili palbu.
Indičtí policisté zastřelili 20 pašeráků santalového dřeva
7. dubna 2015 13:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/indicti-policiste-zastrelili-20-paseraku-santaloveho-dreva
Zdroj: Ekolist.cz