V ,,Informaci" se ve středu vláda seznámila s východisky a základními cíli připravovaného Národního programu snižování emisí i s jeho vazbou na ostatní strategické dokumenty ochrany ovzduší. V současnosti bude zahájeno hodnocení dopadů programu na životní prostředí (SEA), souběžně bude probíhat mezirezortní připomínkové řízení a následně bude materiál předložen vládě ke schválení. Více ZDE
Národní program snižování emisí vstoupí do procesu SEA
Zdroj: Tretiruka.cz - ovzduší