Na podzim letošního roku má odstartovat nový program financovaný z fondů Evropské unie, v rámci kterého bude financována výměna neekologických kotlů za nízkoemisní zdroje. Na návštěvě Moravskoslezského kraje to přislíbil ministr životního prostředí Richard Brabec. Celkem půjde na kotlíkové dotace 9 miliard Kč a tyto prostředky by měly podle předběžných odhadů pokrýt výměnu až 80 tisíc
Publikováno na webu OEnergetice.cz.
Nové kotlíkové dotace mají odstartovat letos na podzim
20. dubna 2015 12:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/teplarenstvi/nove-kotlikove-dotace-maji-odstartovat-letos-na-podzim/
Zdroj: OEnergetice.cz