Náměstek ministra průmyslu a obchodu pro energetiku Pavel Šolc a náměstek polského ministerstva hospodářství Tomasz Tomczykiewicz podepsali dne 20. dubna 2014 Memorandum o porozumění mezi Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky a Ministerstvem hospodářství Polska ohledně spolupráce v oblasti zemního plynu s cílem implementace polsko-českého projektu propojení plynárenských sítí.
Podpisem Memoranda o porozumění v rámci mezivládních konzultací České a Polské republiky dochází na...
Česko a Polsko podepsali memorandum ohledně spolupráce v oblasti zemního plynu
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/cesko-a-polsko-podepsali-memorandum-ohledne-spoluprace-v-oblasti-zemniho-plynu1/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie