Tento zítra začne Státní fond životního prostředí přijímat žádosti o dotace v programu Nová zelená úsporám (NZÚ). Peněžní prostředky budou zaměřeny do třech oblastí: rodinné domy, bytové domy (pozor pouze Praha) a na budovy ve vlastnictví veřejného sektoru. Přičemž budovy veřejného sektoru budou zařazeny do programu až v roce 2019. Do roku 2020 by se mělo investovat do energetických úspor 27 mld. korun z aukcí emisních povolenek.
Vzhledem k některým novinkám by měl být program přístupnější...
Příjem žádostí do programu Nová zelená úsporám již zítra!
Zdroj: Tretiruka.cz - energie