Dne 16. 6. 2015 proběhla odborná konference zaměřená na novelu energetického zákona, která byla vydána ve sbírce zákonů dne 5. 6. 2015, po finálním podpisu prezidenta ČR. Diskuze po bouřlivém projednávání zákona stále neutichly a nyní je klíčově se seznámit se zněním zákona a vyhodnotit jeho dopady. Hlavní je nyní to, že novela zákona je
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Konference o energetickém zákoně: “Chtěli jsem ho zjednodušit”, říká předseda odboru elektroenergetiky MPO
17. června 2015 9:38
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz