S koncem měsíce března končí povinnost mít na autě nasazené zimní obutí. Řada řidičů se tak v následujících dnech a týdnech chystá do servisu, kde jim auto přezují a zkontrolují stav zimního obutí po uplynulé sezoně. Pokud jsou pneumatiky sjeté nebo poškozené, čeká motoristu nejen nákup nových, ale i likvidace těch starých. Pneumatiky by v žádném případě neměly skončit v popelnici, kontejnerech na tříděný odpad nebo pohozené na veřejném prostranství.
Na pneumatiky se vztahuje zákonná povinnost...
Blíží se přezouvání aut na letní obutí. Kam patří vysloužilé pneumatiky?
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/blizi-se-prezouvani-aut-na-letni-obuti-kam-patri-vyslouzile-pneumatiky1/
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady