Před dvěma lety se na VŠCHT začal vyučovat předmět Oběhové hospodářství, zároveň v letošním roce Fakulta technologie ochrany prostředí VŠCHT v Praze otvírá na toto téma nový kurz. O podrobnostech jsme si popovídali s doc. Ing. Vladimírem Kočím, PhD., MBA.
Proč se VŠCHT rozhodla takový kurz otevřít?
VŠCHT v Praze, zejména pak Fakulta technologie ochrany prostředí, se již dlouhodobě věnuje tématům oběhového hospodářství. Již několik let se na fakultě zabýváme tématy...
VŠCHT otvírá nový kurz, o podrobnostech jsme si povídali s Vladimírem Kočím
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/vscht-otvira-novy-kurz-o-podrobnostech-jsme-si-povidali-s-vladimirem-kocim1/
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady