Po nejistotě, která zůstává po pařížské dohodě COP 2015, i poté, co USA odsunuly své rozhodnutí zda setrvají v klimatické smlouvě, je málo důvodů k radosti. Německo vypustilo k 3. dubnu již tolik oxidu uhličitého, kolik by mělo vypustit za rok v příštích letech. Podle průzkumů klesá důvěra Němců v možnou proměnu.Za dva roky se zvýšil o deset procent počet těch, kteří si myslí, že je již příliš pozdě. Činí to třetinu dotazovaných. Více
 
Skepse ohledně zvládnutí změny klimatu
15. května 2017 19:41
Solární energie
Zdroj: eurosolar.cz
Sezóna domácích fotovoltaik začíná. Je nejvyšší čas na revize, které zvýší výkon a předejdou opravám