Výzkumníci z Boston College sociologové Andrew Jorgenson a Juliet Schor zveřejnili výsledky z let 1997 až 2012 ukázaly, že emise CO2 jsou v pozitivním vztahu podílu příjmů nejbohatších 10 procent. Na prvním stojí Texas s nárůstem z 812.325 na 934.174 tun pak Kalifornie z 437.035 na 502.590 tun. Na desátém místě je Michigan z nárůstem z 184.835 na 212.560 tun. K výzkumu byl použit GINI index, vystihující příjmovou nerovnost.Více
 
V USA rostou emise s bohatstvím
17. dubna 2017 19:41
Solární energie
Zdroj: eurosolar.cz
Sezóna domácích fotovoltaik začíná. Je nejvyšší čas na revize, které zvýší výkon a předejdou opravám