Prezident se v posledních týdnech ve svém úřadu vyjádřil k obnovitelným zdrojům a emisím oxidu uhličitého. Emise ze sektoru energetiky poklesly mezi roky 2008 až 2015 o 9,5% a ekonomie vzrostla o více jak 10%. Ve stejném období pokleslo množství energie spotřebované na dolar reálného HDP o téměř 11% a emise oxidu uhličitého na dolar HDP poklesly o 18%. Solární a větrné firmy nyní zaměstnávají více jak 360,000 Američanů ve srovnání se 160,000, kteří pracují ve výrobě elektřiny z uhlí. Obnovitelná elektřina dramaticky poklesla mezi uvedenými roky: 41% u větru, 54% u FV na střechách a 64% u velikých FV. ...
Obama - OZE v USA porostou
15. ledna 2017 19:41
Solární energie
Zdroj: eurosolar.cz
Sezóna domácích fotovoltaik začíná. Je nejvyšší čas na revize, které zvýší výkon a předejdou opravám