Emise nebo imise? Znečištění nebo znečišťování? Stačí malá změna a jedná se o něco jiného, podobně jako ve slově faktura a fraktura. Často se to plete. Jak to tedy vlastně je? Problematika ovzduší má dva základní okruhy. Znečišťování (emise) a znečištění (imise). Česká i „cizí“ slova znějí hodně podobně, takže si je…
Emise nebo imise?
20. červenece 2017 15:13
Ovzduší
Zdroj: Blog o ovzduší