V minulé kapitole jsme se dozvěděli, co jsou ty záhadné zkratky PM10 a PM2,5. Ale odkud se tyto částice v ovzduší berou? Jsou všechny spojeny s lidskou činností? Může se na znečišťování podílet i samotná příroda? A které sektory v rámci sledované lidské činnosti se na emisích částic v ČR…
The post Odkud se částice v ovzduší berou? appeared first on Blog o ovzduší v Brně a Jihomoravském kraji.
Odkud se částice v ovzduší berou?
20. červenece 2017 12:47
Ovzduší
Zdroj: Blog o ovzduší