Vědci z brněnské Masarykovy univerzity dorazili na vědeckou stanici J.G. Mendela v Antarktidě, jsou v pořádku. Stanici zatím zprovozňovali, začínají se pouštět i do vědecké práce. Informaci vědci zveřejnili na profilu Českého antarktického výzkumného programu na sociální síti. Z Brna šestnáctičlenná výprava vyrazila v polovině prosince, návrat je v plánu v březnu.
Vědci brněnské univerzity dorazili na stanici v Antarktidě, jsou v pořádku
3. ledna 2022 16:15
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/vedci-brnenske-mu-dorazili-na-stanici-v-antarktide-jsou-v-poradku
Zdroj: Ekolist.cz