Pražský dopravní podnik (DPP) zahájil provoz prvního elektrobusu Škoda E'City 36 BB v městské hromadné dopravě v Praze. Elektrobus vyjel v pondělí odpoledne ze zastávky Želivského na lince 213. Vůz s alternativním pohonem bude v dalších dnech obsluhovat i linku číslo 154 a o víkendu 124. Dalších 13 vozů by mělo vyjet na konci února, sdělili zástupci DPP. Podnik je největší městskou firmou a provozuje městskou hromadnou dopravu.
Dopravní podnik zahájil provoz prvního elektrobusu Škoda E'City na linkách 213, 154 a 124
19. ledna 2022 4:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/dopravni-podnik-zahajil-provoz-prvniho-elektrobusu-skoda-e-city-36-bb
Zdroj: Ekolist.cz