Prosincové průtoky v řekách, které monitoruje brněnská pobočka Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), dosáhly 68 procent obvyklého stavu. Pod průměrem byly čtvrtý měsíc po sobě, v listopadu byly na 55 procentech. Na blogu brněnských hydrometeorologů o tom informovali Eliška Baráková a Jáchym Brzezina.
ČHMÚ Brno: Průtoky byly čtvrtý měsíc po sobě podprůměrné
24. ledna 2022 2:30
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/chmu-brno-prutoky-byly-ctvrty-mesic-po-sobe-podprumerne
Zdroj: Ekolist.cz