Premiér Petr Fiala (ODS) plánuje na okraji evropského summitu jednat s rakouským kancléřem Karlem Nehammerem mimo jiné o postoji jeho země k jaderné energetice. Novinářům to řekl před odletem na summit do Bruselu. Budu chtít s panem kancléřem mluvit i o tom, proč je jádro tak důležité pro ČR, v čem my vidíme jeho přínos, uvedl Fiala.
Fiala chce s rakouským kancléřem mluvit o postoji jeho země k jaderné energetice
17. února 2022 12:00
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz