Vídeňská radnice schválila nové energetické územní plány pro pět městských částí včetně historického centra. Novostavby zde už nebudou moci využívat plyn pro vytápění ani ohřev vody. Podobná pravidla už platí v osmi dalších obvodech. Jedná se o další krok v dlouhodobé strategii rakouské metropole s cílem dosáhnout do roku 2040 uhlíkové neutrality.
Novostavby ve Vídni nebudou moct topit plynem
13. března 2022 4:30
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/novostavby-ve-vidni-nebudou-moci-topit-plynem
Zdroj: Ekolist.cz