Už asi každému dochází, že se s klimatem něco děje. A že alespoň za část těch změn může naše civilizace, jinak činnost člověka. A to, co provádí přírodě. Můžeme se lišit v názorech na míru zavinění, jestli za to opravdu může moje auto, ale že se něco děje a tím pádem bychom měli něco změnit, aby nebylo hůř, na tom se asi většinově shodneme.
Dušan Utinek: Musíš kácet a sázet, aby ses adaptoval
20. března 2022 5:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/dusan-utinek-musis-kacet-a-sazet-aby-ses-adaptoval
Zdroj: Ekolist.cz