Uživatel Sergio A. byl v ulici 5. května na Praze 4 zastaven strážníky městské policie s tím, že se v ulici nesmí jezdit na kole. V místě je přitom jízda kol povolena. Policejní mluvčí se následně omluvila za neprofesionální komunikaci příslušníků policie s anglicky mluvícím cyklistou. Současně ale vytkla přestupek spočívající v porušení povinnosti jízdy při pravém okraji vozovky. Pochybila tedy městská policie i cyklista? Nebo je příčina ještě někde jinde? Třeba v samotné podobě magistrály?
Vratislav Filler: Cyklista na magistrále, kde je chyba?
21. března 2022 5:15
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/vratislav-filler-cyklista-na-magistrale-kde-je-chyba
Zdroj: Ekolist.cz