Středočeské hejtmanství rozdělí jako dotaci pro životní prostředí téměř 30 milionů korun, hlavně na obnovu rybníků. Podpoří zadržování vody v krajině i ekologickou osvětu. Dotaci získá 55 projektů, rozhodli středočeští krajští radní. Rozhodnutí ještě musejí potvrdit zastupitelé, uvedl mluvčí hejtmanství David Šíma.
Středočeské hejtmanství rozdělí téměř 30 milionů korun, hlavně na obnovu rybníků
8. dubna 2022 1:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/stredoceske-hejtmanstvi-rozdeli-temer-30-mil.kc-hlavne-na-obnovu-rybniku
Zdroj: Ekolist.cz