Ministerstvo životního prostředí snížilo pokutu, kterou má za nelegální odběr vody pro zasněžování sjezdovky v Osvětimanech na Uherskohradišťsku zaplatit společnost hradního kancléře Vratislava Mynáře. Místo 57 600 korun má firma O.L.G.A. zaplatit podle lednového rozhodnutí resortu 38 400 Kč, informoval server iROZHLAS.cz. Již dříve Mynářova firma dostala za podobný delikt pokutu 300 000 Kč.
iROZHLAS: Úředníci snížili Mynářově firmě pokutu za nelegální odběr vody
21. dubna 2022 0:30
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/irozhlas-urednici-snizili-mynarove-firme-pokutu-za-nelegalni-odber-vody
Zdroj: Ekolist.cz