Slovenská vláda schválila návrh programu čerpání peněz z evropských fondů pro stávající sedmileté rozpočtové období, na jehož základě bude moci země na svůj rozvoj použít z unijních zdrojů zhruba 12,6 miliardy eur (311 miliardy korun). Bratislava si od nového programu slibuje jednodušší použití unijních peněz. Nyní se Slovensko řadí k zemím, které využívají peníze z EU nejpomaleji.
Slovensko chce peníze z evropských fondů použít hlavně v zelené ekonomice
29. června 2022 0:45
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/slovensko-chce-penize-z-evropskych-fondu-pouzit-hlavne-v-zelene-ekonomice
Zdroj: Ekolist.cz