Některým návštěvníkům festivalu Colours of Ostrava, který se od středy po dvouleté přestávce koná v industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic, se nelíbí jednorázové plastové kelímky na nápoje. Pořadatelé, kteří v minulých letech používali vratné a omyvatelné kelímky, to vysvětlují hned několika důvody. Mluvčí festivalu Jiří Sedlák uvedl, že i když jsou kelímky jednorázové, jsou ekologické a životní prostředí nezatíží.
Nápoje na Colours jsou v jednorázových kelímcích, některým návštěvníkům to vadí
14. červenece 2022 17:30
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz