Některá španělská města se začnou zbavovat velkých skupin divokých prasat, která je ve městech běžně vidět. Začínají ohrožovat lidi a zvykla si příliš na život zajištěný vyhrabáváním odpadků. Informovala o tom agentura Reuters.
Španělská města se rozhodla zakročit proti stádům divokých prasat v ulicích
20. srpna 2022 0:15
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz