Šedesátiletý Mexičan dostal v úterý u soudu v Querétaru trest deset let a šest měsíců vězení za otrávení dvou psů, kteří pomáhali týmu mexického Červeného kříže. Podle serveru BBC Mundo jde o první proces, v němž za týrání zvířat padl v Mexiku trest vězení. Verdikt uvítali ochránci zvířat, kteří ho označili za precedens pro podobné případy v zemi.
V Mexiku dostal muž 10,5 roku vězení za otrávení dvou psů týmu Červeného kříže
25. srpna 2022 0:30
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz