Ještě v roce 2015 podnikání firem, které se ve Spojených státech amerických zabývaly dezinsekcí, nestálo za mnoho. Zbavování skladišť švábů, zablešené psí útulky a zavšivené domácnosti totiž v ničem zlatý důl nepřipomínají. Následující sezónu se to změnilo, protože na scénu přišel virus Zika a v nastalé panice se z boje proti komárům a plošného odhmyzování stal dokonalý byznys.
"Venku už je zase zábava." Američané sází na plošné hubení komárů, likvidují tím veškerý hmyz
25. srpna 2022 5:31
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz