Uvažované omezení pravidla vyžadujícího bezpečný boční odstup při předjíždění cyklisty považuji za nešťastné. Ve druhém komentáři předestřu, proč je podle mě vhodné nechat pravidlo 1,5 metru tak, jak je.
Vratislav Filler: Cyklisté nepotřebují jen 1,5 metru
25. srpna 2022 5:31
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/vratislav-filler-cykliste-nepotrebuji-jen-1-5-metru
Zdroj: Ekolist.cz