Členové organizace Extinction Rebellion (Vzpoura proti vyhynutí) se dostali do jednacího sálu Dolní sněmovny britského parlamentu. Vteřinovým lepidlem se přilepili kolem předsednického křesla a požadovali zavedení "občanského shromáždění". O protestu informovala organizace na svém twitterovém účtu. Ochranka je později vyvedla.
Protestující z Extinction Rebellion se přilepili k židli v britském parlamentu
2. září 2022 18:30
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz