Otázku, zda evropské směrnice, které řeší povinnost takzvaného ESG reportování pro firmy, nepovedou pouze k dalšímu papírování, si v minulých měsících a letech kladla řada lidí. Dění ve světě doprovázené růstem cen energií a dalších zdrojů však jasně ukazuje, že pouze administrativní podoba reportingů by byla prohra pro všechny. Firmy totiž skutečně budou muset začít více využívat inovace a snažit se uspořit na zdrojích energií a materiálů. Sběr a reportování dat o udržitelnosti jim v tom má pomoci.
Pavel Franc: ESG jako další papírování? Naopak benefit pro firmy
3. září 2022 7:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/pavel-franc-esg-jako-dalsi-papirovani-naopak-benefit-pro-firmy
Zdroj: Ekolist.cz