Kvůli opravám už letos na vodu nevyjede výletní loď Arnošt z Pardubic, která jako jediná vozí v Pardubicích cestující po Labi. Tuto sezonu musí loď kvůli generálním opravám vynechat a na vodu se vrátí až příští rok. ČTK to řekl ředitel pardubického dopravního podniku Tomáš Pelikán. Původně se podle něj uvažovalo, že ještě od září do konce podzimu bude plavidlo v provozu.
The post Výletní loď Arnošt letos sezonu v Pardubicích kvůli opravám už nezahájí appeared first on Naše voda.
Výletní loď Arnošt letos sezonu v Pardubicích kvůli opravám už nezahájí
13. září 2022 8:30
Voda
Celý článek: https://www.nase-voda.cz/vyletni-lod-arnost-letos-sezonu-v-pardubicich-kvuli-opravam-uz-nezahaji/
Zdroj: Naše voda