Park uprostřed olomouckého lidnatého sídliště na Nových Sadech založili v sobotu dobrovolníci, kteří si koupili strom a vlastníma rukama ho zasadili. Akci, na které lidé sázeli duby, javory, lípy i okrasné třešně, pořádá Nadace Malý Noe spolu s radnicí. "Patronem stromu se mohl a může stát kdokoliv. Jednotlivec, rodina i celá firma. Tedy každý, kdo má chuť podpořit výsadbu parku, přírodu a také handicapované či jinak znevýhodněné děti," sdělil ČTK předseda správní rady nadace Jaroslav Strejček.
Dobrovolníci založili uprostřed olomouckého sídliště Nové Sady park
18. září 2022 0:45
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/dobrovolni-zalozi-uprostred-olomouckeho-sidliste-nove-sady-park
Zdroj: Ekolist.cz