Po několikáté na mě vyskočila reklama na projekt Sázíme Česko. Od začátku mi to přišlo podezřelé a protože se o ekologii zajímám taky, trochu jsem pošťoural, o co vlastně jde. A zdá se mi to jako úplný nesmysl. (Se svolením autora přinášíme lehce upravený přepis jeho twitterového vlákna k tématu Sázíme Česko.)
Milan Martinec: Sázíme Česko? Asi úplný nesmysl
12. října 2022 6:15
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/milan-martinec-sazime-cesko-asi-uplny-nesmysl
Zdroj: Ekolist.cz