Slavičín na Zlínsku buduje podzemní nádrže na dešťovou vodu. Systémy svedou dešťovou vodu z městských objektů. Vodu bude možné využít na zalévání zeleně, nádrže budou sloužit také jako zásobárna vody v případě požáru, sdělil ČTK starosta Tomáš Chmela (nez.).
Slavičín buduje u městských objektů podzemní nádrže na dešťovou vodu
16. října 2022 0:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/slavicin-buduje-u-mestskych-objektu-podzemni-nadrze-na-destovou-vodu
Zdroj: Ekolist.cz