Jihokorejský elektronický gigant Samsung Electronics do roku 2030 investuje přes sedm bilionů wonů (zhruba 123 miliard Kč). Firma uvedla, že jejím cílem je dosáhnout do roku 2050 uhlíkové neutrality. Samsung je největším výrobcem čipů a mobilních telefonů na světě.
Samsung Electronics chystá velké investice, aby dosáhl uhlíkové neutrality
1. listopadu 2022 1:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/samsung-electronics-chysta-velke-investice-aby-dosahl-uhlikove-neutrality
Zdroj: Ekolist.cz