Polsko nezavře žádný uhelný důl, dokud v zemi nebudou spuštěny první jaderné reaktory. Řekl to dnes vicepremiér a ministr státního majetku Jacek Sasin. Polsko plánuje uvést svůj první jaderný reaktor do provozu v roce 2033.
Vicepremiér: Polsko nezavře uhelné doly, dokud nebude mít jadernou elektrárnu
7. listopadu 2022 15:01
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz