U řeky Moravy v Uherském Hradišti se přemnožily nutrie. Vyskytují se tam desítky zvířat. Radnice proto vyzvala obyvatele, aby nutrie nekrmili. V případě dalšího zhoršení situace bude město usilovat o regulaci nepůvodního druhu, uvedl mluvčí uherskohradišťské radnice Jan Pášma.
V Uherském Hradišti se přemnožily nutrie, město vyzvalo lidi, aby je nekrmili
19. listopadu 2022 0:00
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz