V Tokiu budou muset mít všechny nové domy postavené velkými stavebními společnostmi po dubnu 2025 nainstalované solární panely. Mají se tak snížit uhlíkové emise v domácnostech. Podle agentury Reuters to vyplývá z nového nařízení, které ve čtvrtek schválilo zastupitelstvo japonského hlavního města.
V Tokiu budou muset mít nové domy postavené po roce 2025 solární panely
16. prosince 2022 11:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-tokiu-budou-muset-mit-nove-domy-postavene-po-roce-2025-solarni-panely
Zdroj: Ekolist.cz