Skupina amerických zákonodárců se rozhodla bojovat na klimatickém summitu OSN v Kodani proti podle nich zbytečně tvrdým opatřením na omezování škodlivých emisí oxidu uhličitého (CO2). Informovala o tom dnes agentura AFP. Šéf OSN Pan Ki-mun naopak vyjádřil přesvědčení, že konference vyústí ve smlouvu k výraznému snížení emisí CO2.
Poslanci USA jsou proti navrhovaným opatřením - podle nich jsou příliš tvrdá
9. prosince 2009 17:00
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2208533
Zdroj: Ekolist.cz