Znečištěné ovzduší ohrožuje stále více lidí. Překročené koncentrace prachu ohrožovaly v roce 2010 již polovinu obyvatel České republiky, rozšířilo se i území, kde byly limity překročeny. Ukazuje to Zpráva o životním prostředí ČR v roce 2010, kterou ve středu schválila vláda.
Ovzduší v České republice se zhoršilo. Na vině je zima, průmysl a doprava
12. ledna 2012 4:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/ovzdusi-v-ceske-republice-se-zhorsilo-na-vine-je-zima-prumysl-a-doprava
Zdroj: Ekolist.cz