Není tématem tohoto článku rozebírání situace a hledání viníků současného stavu i když by to bylo skutečně vhodné a zapotřebí. Tématem není ani vysvětlení proč je spalovna využívající energii daleko lepší řešení než skládka a to ze všech hledisek, včetně vlivu na životní prostředí. Na toto téma se již napsalo dost a nekonečná debata mezi věcnými fakty a ekologickým náboženstvím postrádá dále smysl. Navíc, když rádoby ekologická protistrana nenese žádnou zodpovědnost za své činy. Tento článek...
Enviweb: Skládkování končí spalování začíná......
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady