Česko a Polsko budou spolupracovat při získávání evropských dotací na zlepšování ovzduší v nadcházejícím plánovacím období let 2014 - 2020. V Ostravě se na tom včera shodli ministři životního prostředí obou států Tomáš Chalupa a Marcin Korolec. Situace v oblasti ochrany životního prostředí v příhraničních oblastech České a Polské republiky je obdobná. Podíl znečišťujících látek i jejich zdrojů je přibližně stejný, v obou státech vedou v podílu znečištění ovzduší domácnosti. V rámci spolupráce...
Česko a Polsko budou spolupracovat při získávání evropských dotací na zlepšování ovzduší
Zdroj: Tretiruka.cz - ovzduší