Z meziročního vývoje vyplývá, že spotřeba CNG v tuzemsku rostla o 26%. To je v přímé souvislosti s dalším potěšujícím číslem, které udává, že na našich silnicích se již prohání přes 5 000 vozidel na zemní plyn. Přidáme-li k tomu potvrzení, že CNG verze nové Octavie bude uvedena ještě tento rok, dá se očekávat, že počet fanoušků a zejména pak uživatelů zemního plynu v dopravě dále svižně poroste.
Tuzemská spotřeba CNG se opět meziročně zvýšila o 26 procent
Spotřeba stlačeného zemního...
Tuzemská spotřeba CNG se meziročně zvýšila o 26 procent
Zdroj: Tretiruka.cz - energie