Hlavním tématem březnového vydání ODPADOVÉHO FÓRA 3/2013 bude zpětný odběr. V polemice se povolaní zamýšlí nad měrou pravomocí krajských úřadů. Nejvíce vás však bude zajímat rozhovor s novopečeným ředitelem odboru odpadů MŽP Ing. Dr. Lubomírem Chytkou! V novém čísle dále naleznete Sdělení odboru odpadů k ročním zprávám o plnění povinností výrobců elektrozařízení a zpracovatelů a srovnání úspěšnosti pěti kolektivních systémů. V rubrice Řízení informujeme o nových požadavcích na bezpečnost...
Rozhovor s novým ředitelem odboru odpadů MŽP Lubomírem Chytkou nabízí vycházející číslo Odpadového fóra
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady